Rohová sedací souprava MARAJO rozkládací
Kód: 64901/LEV 64901/PRA Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- Marajo je rozkládací - rozklad typu Delfin
- velký úložný prostor je vhodný pro uschování například lůžkovin
- rohové provedení se určuje z pozice sedícího
- barevné provedení sedací soupravy je v barvě grafit (šedo-černá). Potahová látka Yuma 16 je pevná, hladká, s jemným lesklým nádechem, doplněna bílým kontrastním prošitím
- čalouněná záda
- sedačka je vhodná k umístění do prostoru
- výplň sedací části tvoří kombinace vlnité a bonell pružiny, společně s PUR pěnou.
- v ceně zdarma dva dekorační polštářky!
- sedačka musí být umístěná zhruba 10 cm od zdi. Při otevírání úložného prostoru se opěrka sklopí dozadu!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | šedá tmavá |
| Velikost: | malá do 250 cm |
| Šířka: | 240 |
| Výška: | 92 |
| Hloubka: | 160 |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládací: | ano |
| Varianta rohu: | levý, pravý |
| Počet míst k sezení: | 3 |
| Materiál potahu: | látka |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Rozměr spací plochy: | 135 cm x 190 cm |
| hloubka sedu: | 60 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Orfa nábytek nabízí široký sortiment moderního nábytku pro vybavení bytu i domu. Zaměřuje se na praktické řešení, aktuální design a dostupnou cenu, díky čemuž je ideální volbou pro každodenní bydlení. V nabídce najdete sedací soupravy, postele, obývací nábytek, komody, skříně i jídelní stoly a židle. Nábytek Orfa spojuje funkčnost, jednoduchý styl a snadnou kombinovatelnost v interiéru.
| Výrobní společnost : | ORFA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Ostravská 5 735 14 Orlová-Poruba |
| E-mail : | eshop@orfa-nabytek.cz |
