Rohová sedací souprava XANTO rozkládací
Kód: 39820/CLO 39820/CLO3 39820/CLO5 39820/LEV4 39820/LEV 39820/LEV2 39820/LEV3 39820/CLO2 39820/CLO4 39820/CLO6 39820/PRA4 39820/PRA 39820/PRA2 39820/PRA3 Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- Moderní sedací souprava s oddělitelným taburetem
- polohovatelné opěrky hlavy
- elegantní chromové nohy
- oddělávací taburet, který lze připevnit pomocí vysunovacích kovových háků
- vysoká kvalita materiálu - v sedáku - PUR pěna na vlnovci
- akční látky - Vogue 8, Vogue 5, Vogue 14, Vogue 17, Cloud 37, Cloud 87, Cloud 91
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Barva: | hnědá, modrá, oranžová, šedá světlá, šedá tmavá, béžová |
| Velikost: | střední od 251 cm do 298 cm |
| Šířka: | 256 |
| Výška: | 103 |
| Hloubka: | 235 |
| Funkce: | polohovatelná opěrka hlavy |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | levý, pravý |
| Počet míst k sezení: | 4 |
| výška sedu: | 43 cm |
| rozměr rozkladu: | 124 cm x 184 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kasvo nábytek nabízí široký výběr kvalitního nábytku do celého domu i bytu. Objevte moderní sedací soupravy, pohovky i praktický nábytek za dostupné ceny.
| Výrobní společnost : | KASVO spol. s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mariánské náměstí 63 688 01 Uherský Brod |
| E-mail : | podpora@kasvo.cz |
