Rohová sedací souprava MERANO rozkládací
Kód: 40444/LEV 40444/LEV2 40444/LEV3 40444/PRA 40444/PRA2 40444/PRA3 Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- Rozkládací sedací souprava s úložným prostorem
- regulovatelné záhlavníky
- pohodlné sezení - vlnovec v sedáku a silikonová výplň v zádových opěrkách
- velký úložný prostor
- sedačka je vhodná i do prostoru, má počalouněná záda.
- levý, pravý roh
- akční látky - Moly 55, 85, 80
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Barva: | hnědá, šedá světlá, šedá tmavá, vínová |
| Velikost: | střední od 251 cm do 298 cm |
| Šířka: | 258 |
| Výška: | 104 |
| Hloubka: | 191 |
| Funkce: | polohovatelná opěrka hlavy |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | levý, pravý |
| Počet míst k sezení: | 4 |
| Materiál potahu: | látka |
| rozměr rozkladu: | 124 cm x 191 cm |
| výška sedu: | 44 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kasvo nábytek nabízí široký výběr kvalitního nábytku do celého domu i bytu. Objevte moderní sedací soupravy, pohovky i praktický nábytek za dostupné ceny.
| Výrobní společnost : | KASVO spol. s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mariánské náměstí 63 688 01 Uherský Brod |
| E-mail : | podpora@kasvo.cz |
