Rohová sedací souprava PALMARA NEW rozkládací
Kód: 44920/LEV 44920/LEV2 44920/LEV3 44920/LEV4 44920/PRA 44920/PRA2 44920/PRA3 44920/PRA4 Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- pohodlná sedací souprava s úložným prostorem
- výplň sedačky je tvořen bonell pružinou a vlnitou pružinou
- 3 x polohovací záhlavník
- 2 polštářky v ceně
- akční látky - diosa 84, diosa 93, diosa 34, diosa 19
- levý, pravý roh - určuje se z pozice sedícího
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Barva: | šedá světlá, šedá tmavá, zelená, béžová |
| Velikost: | střední od 251 cm do 298 cm |
| Šířka: | 264 |
| Výška: | 113 |
| Hloubka: | 177 |
| Funkce: | polohovatelná opěrka hlavy |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | levý, pravý |
| Počet míst k sezení: | 3 |
| Materiál potahu: | látka |
| Výška sedu: | 46 cm |
| Rozměr spací plochy: | 120 cm x 220 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Orfa nábytek nabízí široký sortiment moderního nábytku pro vybavení bytu i domu. Zaměřuje se na praktické řešení, aktuální design a dostupnou cenu, díky čemuž je ideální volbou pro každodenní bydlení. V nabídce najdete sedací soupravy, postele, obývací nábytek, komody, skříně i jídelní stoly a židle. Nábytek Orfa spojuje funkčnost, jednoduchý styl a snadnou kombinovatelnost v interiéru.
| Výrobní společnost : | ORFA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Ostravská 5 735 14 Orlová-Poruba |
| E-mail : | eshop@orfa-nabytek.cz |
