Rohová sedací souprava ROMANTIKA KLASIK rozkládací
Kód: 66383/LEV2 66383/LEV 66383/PRA2 66383/PRA3 66383/PRA Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- sedací souprava je rozkládací s úložným prostorem
- nastavitelná hloubka sedáku 50-73 cm
- sedák je vyroben z PUR pěny, což zajišťuje pohodlné sezení
- nastavitelné područky, opěrky hlavy i zad
- na výběr potahová látka Misterio
- u této sedačky se určuje roh z pozice sedícího
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Barva: | hnědá, šedá světlá, šedá tmavá |
| Velikost: | velká od 299 cm |
| Šířka: | 306 |
| Výška: | 91 |
| Hloubka: | 190 |
| Funkce: | volitelná hloubka sedu |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | levý, pravý |
| Počet míst k sezení: | 3 |
| Materiál potahu: | látka |
| Výška sedu: | 43 cm |
| Hloubka sedu: | 50 - 73 cm |
| Rozměr spací plochy: | 140 cm x 250 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Orfa nábytek nabízí široký sortiment moderního nábytku pro vybavení bytu i domu. Zaměřuje se na praktické řešení, aktuální design a dostupnou cenu, díky čemuž je ideální volbou pro každodenní bydlení. V nabídce najdete sedací soupravy, postele, obývací nábytek, komody, skříně i jídelní stoly a židle. Nábytek Orfa spojuje funkčnost, jednoduchý styl a snadnou kombinovatelnost v interiéru.
| Výrobní společnost : | ORFA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Ostravská 5 735 14 Orlová-Poruba |
| E-mail : | eshop@orfa-nabytek.cz |
