Rohová sedací souprava BRENDA - rozkládací
Kód: 66113/LEV2 66113/LEV 66113/PRA2 66113/PRA Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- sedací souprava Brenda je moderní a pohodlbá rohová sedčka , která se hodí do různých interiérů
- rozkládací mechanismus pro příležitostné spaní a úložný prostor pro lůžkoviny
- vlnité pružiny v kombinaci s kvalitní HR pěnou pro pohodlné sezení
- dostupná v levém i pravém provedení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Barva: | šedá světlá, šedá tmavá |
| Velikost: | střední od 251 cm do 298 cm |
| Šířka: | 294 |
| Výška: | 88 |
| Hloubka: | 174 |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | levý, pravý |
| Počet míst k sezení: | 3 |
| Materiál potahu: | látka |
| Výška sedu: | 45cm |
| Plocha po rozložení: | 230x160cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Falco nábytek nabízí kvalitní a moderní řešení pro domácnost i kanceláře. Sotriment zahrnuje pohodlné sedačky, praktické postele, stylové skříně a komody, kancelářský nábytek a doplňky. Všechny produkty kombinují pohodlí, odolnost a dlouhou životnost.
| Výrobní společnost : | NÁBYTEK FALCO TRADE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kosmonautů 670 734 01 Karviná-Ráj |
| E-mail : | prodej@falconabytek.cz |
