Rohová sedací souprava SANTO NEW UNI rozkládací
Kód: 66242/ARA 66242/UNI 66242/UNI2 Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- sedací souprava Santorini new je moderní a praktická rohová sedačka, která nabízí pohodlí a funkčnost
- její rohové provedení je univerzální, sami si zvolíte, zda budete mít roh vpravo/vlevo
- potahová látka Aragon -vysoká otěruvzdornost, vysoká odolnost proti světlu. Navíc má speciální úpravu Watter repellent, která chrání před ušpiněním a zabraňuje vsakování tekutin. Látka této sedačky splňuje standardy kvality OEKO-TEX.
- sedačka disponuje i úložným prostorem
- pro pohodlí jsou k dispozici také polohovací záhlavníky 3x. Nožky jsou vysoké 4 cm a dodávají sedačce moderní vzhled.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Barva: | hnědá, šedá světlá, šedá tmavá |
| Velikost: | malá do 250 cm |
| Šířka: | 215 |
| Výška: | 100 |
| Hloubka: | 164 |
| Funkce: | polohovatelná opěrka hlavy |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | univerzální |
| Počet míst k sezení: | 3 |
| Materiál potahu: | látka |
| Výška sedu: | 43cm |
| Rozměr spací plochy: | 125x195cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Orfa nábytek nabízí široký sortiment moderního nábytku pro vybavení bytu i domu. Zaměřuje se na praktické řešení, aktuální design a dostupnou cenu, díky čemuž je ideální volbou pro každodenní bydlení. V nabídce najdete sedací soupravy, postele, obývací nábytek, komody, skříně i jídelní stoly a židle. Nábytek Orfa spojuje funkčnost, jednoduchý styl a snadnou kombinovatelnost v interiéru.
| Výrobní společnost : | ORFA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Ostravská 5 735 14 Orlová-Poruba |
| E-mail : | eshop@orfa-nabytek.cz |
