Rohová sedací souprava HEMILTON rozkládací
Kód: 66518/HEM 66518/HEM3 66518/HEM2 66518/HEM4 66518/HEM5 66518/HEM6 Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- 4 dekorační polštáře 40x 40 cm ZDARMA
- zvýšený sed / leh - 51 cm
- univerzální rohové provedení
- šířka ložné plochy 155 cm
- vyztužené matrace KOMBIFLEX (130kg)
- s područkami nebo bez područek
- velké úložné prostory
- prošitý potah matrace
- možnost varianty jen s jednou područkou
- všechny 3 matrace mají stejnou tuhost, která zaručuje komfortní a rovnoměrné spaní
- jednoduchý rozklad pomocí pružinového mechanismu
- výběr z široké nabídky látek - k nahlédnutí na prodejně v Havlíčkově Brodě a Ledči nad Sázavou
- atypické úpravy
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Barva: | hnědá, šedá světlá, zelená |
| Velikost: | malá do 250 cm, střední od 251 cm do 298 cm |
| Výška: | 95 |
| Hloubka: | 197 |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | univerzální |
| Počet míst k sezení: | 3, 4, 5 |
| Materiál potahu: | látka |
| Šířka: | 205 cm/225cm/245cm/265cm/285cm/300cm |
| Výška sedu: | 51 cm |
| Hloubka sedu: | 56 cm |
| Rozměr spací plochy: | 155 cm x 180 cm |
| šířka sedu: | 105cm/125cm/145cm/165cm/185cm/200cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pohoda nábytek se specializuje na výrobu čalouněného nábytku a vybavení do ložnic s důrazem na komfort, funkčnost a dostupnou cenu. V nabídce najdete francouzká lůžka, válendy, postele s úložným prostorem, gauče, které jsou ideální pro každodenní používání. Značka nabízí kompletní řešení pro kvalitní spánek- od postelí přes lamelové rošty, až po matrace.
| Výrobní společnost : | Nábytek POHODA s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | K Pernštejnu 625 593 01 Bystřice nad Pernštejnem |
| E-mail : | info@postelepohoda.cz |
