Rohová sedací souprava NINA OT+2,5F/3F
Kód: 64694/LE 64694/LE3 64694/LE2 64694/LE4 64694/PRO 64694/PRO2 Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- Rozkládací sedací souprava je výborným řešením úspory prostoru pro sezení a každodenní spaní.
- Velmi jednoduchým rozložením poskytnete Vaší návštěvě prostor na spaní.
- Vyrábí se v šířce lůžka- 75 cm, 140 cm a 160 cm.
- Možnost výběru 4 šířek područek - 7 cm, 12 cm, 17 cm a 22cm.
- Maximální zatížení lůžka je 200 kg (pro 2,5F a 3F) a 100 kg (pro KR-F).
- Možnost doobjednání opěrky hlavy.
- Uvedené rozměry jsou s područkami 17 cm.
- Barevné provedení nožek - wenge, ořech, třešeň, přírodní, stříbrné, černé.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Barva: | hnědá, modrá, šedá světlá, šedá tmavá |
| Velikost: | střední od 251 cm do 298 cm |
| Šířka: | 300, 280 |
| Výška: | 88 |
| Hloubka: | 183 |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | levý, pravý |
| Počet míst k sezení: | 3 |
| Materiál potahu: | látka |
| hloubka: | 183 cm |
| výška sedu: | 44 cm |
| rozměr rozkladu: | 140/160 cm x 190 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
GKT nábytek představuje kvalitní sedací soupravy, pohovky a křesla navržená pro maximální pohodlí a každodenní používání. V nabídce najdete rohové i modulové sdací soupravy, často s možností rozkladu na lůžko, úložným prostorem nebo polohovatelnými opěrkami. Sedací soupravy této značky vynikají pevnou konstrukcí, kvalitními materiály a dlouhou životností.
| Výrobní společnost : | GKT, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | GKT, s.r.o. Pivovarnícka 2824/22 95501 Topoľčany |
| E-mail : | info@gkt.sk |
