Rohová sedací souprava MELANIA 1-R-2F rozkládací
Kód: 66476/LEV 66476/LEV2 66476/LEV3 66476/LEV4 66476/LEV5 66476/LEV6 66476/LEV7 66476/LEV8 66476/PRA 66476/PRA2 66476/PRA3 66476/PRA4 66476/PRA5 66476/PRA6 66476/PRA7 66476/PRA8 Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- sedací souprava Melania 1-R-2F patří do řady sedacího nábytku MELANIA, kde máme několik sedacích souprav, křeslo a taburet, s možností výběru i jiných látek
- sedáky jsou vyplněny pěnou vysoké hustoty v kombinaci s pružinou typu bonell, což zajišťuje optimální tvrdost, pružnost a dlouhou životnost
- zádové opěrky jsou tvarované pro přirozenou podporu zad a pohodlí při dlouhém sezení
- sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru
- polohovatelné opěrky hlavy- záhlavníky, je rozkládací s úložným prostorem
- chromové nohy o výšce 5 cm
- možnost výběru pravé nebo levé varianty
- kvalitní dřevěná konstrukce v kombinaci s MDF deskami zaručuje stabilitu a pevnost
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Barva: | hnědá, modrá, šedá světlá, šedá tmavá, zelená, béžová |
| Velikost: | střední od 251 cm do 298 cm |
| Šířka: | 255 |
| Výška: | 104 |
| Hloubka: | 185 |
| Funkce: | polohovatelná opěrka hlavy |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | levý, pravý |
| Počet míst k sezení: | 4 |
| Materiál potahu: | látka |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Rozměr spací plochy: | 118x177 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kasvo nábytek nabízí široký výběr kvalitního nábytku do celého domu i bytu. Objevte moderní sedací soupravy, pohovky i praktický nábytek za dostupné ceny.
| Výrobní společnost : | KASVO spol. s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mariánské náměstí 63 688 01 Uherský Brod |
| E-mail : | podpora@kasvo.cz |
