Rohová sedací souprava HAWANA LUX rozkládací
Kód: 2143/LEV 2143/LEV2 2143/PRA 2143/PRA2 Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- Sedací souprava splňuje věškeré požadavky na komfort a estetiku
- Rozkládací s úložným prostorem
- Sedačka má výrazné prošití
- Chromové vyšší nožky
- Nemá očalouněná záda
- Kvalitní PUR pěna uložena na vlnovcové pružině zaručuje maximální pohodlí
- Lze zvolit levé nebo pravé provedení ( z pozice stojícího proti sedačce)
- Akční látka - savana 05 (šedá), savana 25 (hnědá)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Barva: | hnědá, šedá tmavá |
| Velikost: | malá do 250 cm |
| Šířka: | 238 |
| Výška: | 90 |
| Hloubka: | 175 |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | levý, pravý |
| Počet míst k sezení: | 3 |
| Materiál potahu: | látka |
| výška: | 90 cm |
| rozměr rozkladu: | 123 cm x 200 cm |
| výška sedu: | 44 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kasvo nábytek nabízí široký výběr kvalitního nábytku do celého domu i bytu. Objevte moderní sedací soupravy, pohovky i praktický nábytek za dostupné ceny.
| Výrobní společnost : | KASVO spol. s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mariánské náměstí 63 688 01 Uherský Brod |
| E-mail : | podpora@kasvo.cz |
