Rohová sedací souprava SELENA NEW s elektrickým výsuvem
Kód: 66377/LEV2 66377/LEV3 66377/LEV 66377/PRA 66377/PRA2 66377/PRA3 Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- moderní celočalouněná sedací souprava, která přináší nadčasový desing i vysoký komfort
- díky elektrickému výsuvu s hloubkou až 90cm si snadno rošíříte sedací plochu a vytvoříte ideální místo pro relaxaci
- polohovatelné opěrky hlavy si nastavíte přesně podle svých potřeb
- kvalitní pěna z HR pěny zaručuje dlouhou životnost a stálý tvar
- elegantní prošívání a kovové nohy dodají sedačce vzdušný vzhled
- praktické řešení pro občasné přespání- 215x90cm
- možnost výběru orientace-levá nebo pravá varianta podle prostoru
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Barva: | šedá světlá, šedá tmavá, žlutá, béžová |
| Velikost: | střední od 251 cm do 298 cm |
| Šířka: | 275 |
| Výška: | 105 |
| Hloubka: | 225 |
| Funkce: | polohovatelná opěrka hlavy, elektricky ovládané funkce |
| Úložný prostor: | ne |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | levý, pravý |
| Počet míst k sezení: | 4 |
| Výška sedu: | 43 cm |
| Rozměr spací plochy: | 215x90cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kasvo nábytek nabízí široký výběr kvalitního nábytku do celého domu i bytu. Objevte moderní sedací soupravy, pohovky i praktický nábytek za dostupné ceny.
| Výrobní společnost : | KASVO spol. s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mariánské náměstí 63 688 01 Uherský Brod |
| E-mail : | podpora@kasvo.cz |
