Rohová sedací souprava MAYA OT rozkládací
Kód: 66311
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- Komfortní sedací souprava na nožičkách
- rozkládací
- BEZ úložného prostoru
- velký výběr potahových látek
- nožky 12 cm, na výběr - kovová (chrom/černá), dřevěná (buk, olše, ořech, tmavě hnědá, stříbrná, černá, dub olej)
- výplň - HR pěna / Pur pěna /vlnitá pružina
- lze vyskládat z různých prvků - viz.perokresba
- uvedená cena je za sestavu 2,5 AL/RQuer+ Long A R/L
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Barva: | červená, fialová, hnědá, modrá, oranžová, šedá světlá, šedá tmavá, zelená, žlutá, béžová |
| Velikost: | střední od 251 cm do 298 cm, variabilní/modulová |
| Šířka: | 280 |
| Výška: | 97 |
| Hloubka: | 172 |
| Úložný prostor: | ne |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | levý, pravý |
| Počet míst k sezení: | 3 |
| Materiál potahu: | látka |
| rozměr rozkladu: | 120cm x 238 cm |
| výška sedu: | 44 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Monset je slovenský výrobce specializující se na kvalitní sedací soupravy s důrazem na precizní zpracování, moderní design a vysoký komfort. Značka si zakládá na špičkové kvalitě materiálů a zpracování, díky čemuž patří mezi spolehlivé výrobce čalouněného nábytku. Sedací soupravy Monset jsou navrženy pro náročné zákazníky, kteří hledají kombinaci designu, pohodlí a dlouhé životnosti. Sedací soupravy Monset jsou vyváženy i na západní trhy, což potvrzuje jejich vysokou kvalitu a konkurenceschopnost v mezinárodním měřítku.
| Výrobní společnost : | Monset, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Pivovarnická 3509/20 955 01 Topol'čany, Slovensko |
| E-mail : | obchod.uskovic@monset.sk |
