Sedací souprava do U - ROMANTIKA rozkládací
Kód: 66425/LEV 66425/LEV2 66425/PRA 66425/PRA2 Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- prostorné provedení do U
- ideální pro vštší rodiny a návštěvy
- polohovatelné opěrky pro maximální pohodlí
- rozkládací funkce na spaní
- praktický úložný prostor - 2x zásuvka
- výplň tvořena kvalitní PUR pěnou a vlnitou pružinou
- polohovací područka
- 3x volitelná hloubka sedu
- lze očalounit matraci u rozkladu za příplatek
- na výběr látek a barev
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy do U |
|---|---|
| Barva: | hnědá, šedá světlá, šedá tmavá |
| Velikost: | velká od 299 cm |
| Šířka: | 360 |
| Výška: | 105 |
| Hloubka: | 204 |
| Funkce: | polohovatelná opěrka hlavy, volitelná hloubka sedu |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | levý, pravý |
| Počet míst k sezení: | 7 a více |
| Materiál potahu: | látka |
| Výška sedu: | 43 cm |
| Hloubka sedu: | 50-73 cm |
| Rozměr spací plochy: | 140x288 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Orfa nábytek nabízí široký sortiment moderního nábytku pro vybavení bytu i domu. Zaměřuje se na praktické řešení, aktuální design a dostupnou cenu, díky čemuž je ideální volbou pro každodenní bydlení. V nabídce najdete sedací soupravy, postele, obývací nábytek, komody, skříně i jídelní stoly a židle. Nábytek Orfa spojuje funkčnost, jednoduchý styl a snadnou kombinovatelnost v interiéru.
| Výrobní společnost : | ORFA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Ostravská 5 735 14 Orlová-Poruba |
| E-mail : | eshop@orfa-nabytek.cz |
