Rohová sedací souprava GASTO I rozkládací
Kód: 65828/LEV 65828/PRA Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- sedací souprava Gasto je rohová rozkládací sedačka s úložným prostorem, který kombinuje moderní design s praktýckými funkcemi
- polohovatelné záhlavníky pro zvýšení komfortu sezení
- sedací soupravu lze využít k příležitostnému spaní, kdy po rozložení vznikne plocha o rozměru 120x200cm
- díky očalouněné zadní straně ji lze umístit i do prostoru
- rohová rozkládací sedací souprava v nabídce v kombinaci látek Gomez 11 tmavě šedá/Gomez 05 světle šedá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Barva: | šedá tmavá |
| Velikost: | malá do 250 cm |
| Šířka: | 240 |
| Výška: | 105 |
| Hloubka: | 168 |
| Funkce: | polohovatelná opěrka hlavy |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | levý, pravý |
| Počet míst k sezení: | 3 |
| Materiál potahu: | látka |
| Výška sedu: | 45cm |
| Hloubka sedu: | 55cm |
| Rozměr spaní: | 120x200cm |
| Materiál opěradlo: | molitan |
| Rám sedací soupravy: | buk |
| Výplň sedáku: | pružina falista+ molitan |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Produkty značky Jamall jsou oblíbené především díky dobrému poměru ceny a kvality, jednoduchému designu a praktickému využití v každodenním životě.
V našem e-shopu nabytek-jelen.cz nabízíme vybrané produkty značky Jamall, které jsou vhodné pro vybavení celé domácnosti. Díky široké nabídce dekorů, rozměrů a sestav si můžete nábytek snadno přizpůsobit konkrétním požadavkům vašeho interiéru. Zobrazit více
| Výrobní společnost : | JAMALL-CZ a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Za kasárnami 1516 564 01 Žamberk |
| E-mail : | info@jamall.cz |
