Sedací souprava do U - MELANIA U2 rozkládací
Kód: 66479/LEV 66479/LEV2 66479/LEV3 66479/LEV4 66479/LEV5 66479/LEV6 66479/LEV7 66479/LEV8 66479/PRA 66479/PRA2 66479/PRA3 66479/PRA4 66479/PRA5 66479/PRA6 66479/PRA7 66479/PRA8 Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- sedací souprava Melanie U2 je ideální volbou pro všechny, kdo hledají komfort, eleganci a dostatek prostoru
- sedací souprava má polohovatelné opěrky hlavy – záhlavníky, je rozkládací, s úložným prostorem
- v sedáku je sendvičová pěna na vlnovci
- chromové nožičky o výšce 5 cm
- sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru
- na výběr pravý nebo levý roh
- patří do řady sedacího nábytku MELANIA, kde máme několik sedacích souprav, různé velikosti a sestavy, křeslo a taburet, s možností výběru i jiných látek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Modulové sedací soupravy |
|---|---|
| Barva: | bílá, hnědá, šedá světlá, šedá tmavá, zelená |
| Velikost: | velká od 299 cm, variabilní/modulová |
| Šířka: | 318 |
| Výška: | 104 |
| Hloubka: | 183 |
| Funkce: | polohovatelná opěrka hlavy |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | levý, pravý |
| Počet míst k sezení: | 6 |
| Materiál potahu: | látka |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Hloubka sedu: | 54 cm |
| Rozměr spací plochy: | 118cm x 248 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kasvo nábytek nabízí široký výběr kvalitního nábytku do celého domu i bytu. Objevte moderní sedací soupravy, pohovky i praktický nábytek za dostupné ceny.
| Výrobní společnost : | KASVO spol. s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mariánské náměstí 63 688 01 Uherský Brod |
| E-mail : | podpora@kasvo.cz |
