Rohová sedací souprava GAPPA NEW UNI rozkládací
Kód: 64907/ZEL 64907/HNE 64907/SED Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Detailní popis produktu
- rohová sedací souprava Gappa New je moderní a praktická,nabízí pohodlí a funkčnost pro každodenní použití
- její rohové provedení je před první montáží univerzální, lze zvolit levou nebo pravou orientaci podle umístění v místnosti
- díky očalouněným zádům je sedací souprava variabilní a lze ji umístit volně do prostoru
- rozklad je snadný díky systému delfin, velikost spací plochy je 123x202cm
- barevné provedení sedačky je v hnědém, zeleném a šedém tónu v látce Aragon
- Aragon látka je typu water repellent, coč znamená, že nevsakuje rozlité tekutiny a snadno se také čistí, látka má vysokou otěruvzdornost a její gramáž je 340g. Tím je zajištěna delší životnost a odolnost potahu při denním používání
- sedací souprava má polohovatelné záhlavníky, umožňují nastavení výšky opěradla podle potřeby
- konstrukce je z masivního dřeva a dřevotřísky, zajišťují pevnost a stabilitu
- pohodlné sezení zajišťují pružiny Faliste a PUR pěna
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Barva: | hnědá, šedá světlá, zelená |
| Velikost: | malá do 250 cm |
| Šířka: | 230 |
| Výška: | 80 |
| Hloubka: | 168 |
| Funkce: | polohovatelná opěrka hlavy |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | univerzální |
| Počet míst k sezení: | 3 |
| Materiál potahu: | látka |
| Výška sedu: | 43cm |
| Hloubka sedu: | 56cm |
| Výška opěru: | 98cm |
| Rozměr spací plochy: | 123x202cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Orfa nábytek nabízí široký sortiment moderního nábytku pro vybavení bytu i domu. Zaměřuje se na praktické řešení, aktuální design a dostupnou cenu, díky čemuž je ideální volbou pro každodenní bydlení. V nabídce najdete sedací soupravy, postele, obývací nábytek, komody, skříně i jídelní stoly a židle. Nábytek Orfa spojuje funkčnost, jednoduchý styl a snadnou kombinovatelnost v interiéru.
| Výrobní společnost : | ORFA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Ostravská 5 735 14 Orlová-Poruba |
| E-mail : | eshop@orfa-nabytek.cz |
