Rozkládací sedací souprava do U - SAMANTA LUX DU-3SRHm-VROH-2uB
Kód: 66404/LEV3 66404/LEV2 66404/LEV 66404/PRA3 66404/PRA 66404/PRA2 Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- Samanta Lux je řada sedacích souprav od slovenského výrobce Fines, je to čalouněný nábytek orientovaný na komfort a desing, vhodný i do větších prostor
- čalouněná záda- souprava může být umístěna i do prostoru
- výplň sedáku vysokoelastická pěna PUR pěna+vlnité pružiny pro lepší podporu, drží tvar i při častém sezení
- možnost dokoupení ladícího taburetu
- rozkládací funkce- souprava lze proměnit na lůžko ( více či méně velké podle modelu)
- s přípravou pro záhlavníky
- možnost dodat opěrky hlavy u větších verzí, což zvyšuje komfort při sezení nebo odpočinku. Záhlavník s příplatkem za 1ks. 2220 kč
- možnost výběru z široké nabídky potahových látek
- sedačku si můžete nakonfigurovat z více elementů a typů boků, pět odstínů nožiček
- provedení s rozkladem- v zásuvce trojkřesla 3R nebo 3RH je integrovaný jednodílný rozklad
- úložný prostor
- základní provedení sedací soupravay Samanta Lux je s úložným prostorem umístěným pod sedákem -DUK
- provedení s výsuvným úložným prostorem- v zásuvce dvojkřesla 2u je výsuvný úložný prostor
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Modulové sedací soupravy |
|---|---|
| Barva: | hnědá, šedá světlá, béžová |
| Velikost: | velká od 299 cm, variabilní/modulová |
| Šířka: | 347 |
| Výška: | 92 |
| Hloubka: | 228, 158 |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | levý, pravý |
| Počet míst k sezení: | 6 |
| Materiál potahu: | látka |
| Výška sedu: | 44 cm |
| Hloubka sedu: | 53 cm |
| Ložná plocha: | 130x185 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kasvo nábytek nabízí široký výběr kvalitního nábytku do celého domu i bytu. Objevte moderní sedací soupravy, pohovky i praktický nábytek za dostupné ceny.
| Výrobní společnost : | KASVO spol. s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mariánské náměstí 63 688 01 Uherský Brod |
| E-mail : | podpora@kasvo.cz |
