Rohová sedací souprava PAVLA rozkládací
Kód: 63873/BOS2 63873/BOS 63873/BOS3 63873/POL 63873/POL2 Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- Opěrka má více poloh, které lze jednoduše měnit, sami si tak nastavíte nejpohodlnější sklon
- Konstrukce je vyrobena z bukového a smrkového dřeva a dřevotřískových desek
- Sedák tvoří vlnité pružiny a polyuretanová pěna
- Opěrák je tvořen pružnými popruhy, polyuretanovou pěnou a polohovatelnou opěrkou hlavy
- Sedačka je určena na příležitostné spaní
- Roh sedací soupravy se určuje z pozice stojícího proti sedačce
- moření nožek na výběr - bílá, přírodní, olše, ořech, káva, třešeň, mahagon, černá
- Uvedená cena je za sestavu - trojpohovka rozkládací s relaxačním přístavkem P3R-L/P+PRX -L/P
- POTŘEBUJETE JINOU SESTAVU? -Neváhejte nás kontaktovat kliknutím sem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Modulové sedací soupravy |
|---|---|
| Barva: | fialová, hnědá, modrá, šedá světlá, šedá tmavá, žlutá |
| Velikost: | střední od 251 cm do 298 cm |
| Šířka: | 259 |
| Výška: | 112 |
| Hloubka: | 170 |
| Funkce: | polohovatelná opěrka hlavy |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | levý, pravý |
| Počet míst k sezení: | 4 |
| Materiál potahu: | látka |
| rozměr rozkladu: | 154 cm x 200 cm |
| výška sedu: | 46 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Fagus je česká značka specializující se na výrobu kvalitních sedaček , čalouněného nábytku. Moderní desing, odolné materiály a funkční řešení zajišťují pohodlí a dlouhou životnost.
| Výrobní společnost : | Fagus-Čalouněný Nábytek |
|---|---|
| Adresa : | Předín 13 675 27 Předín |
| E-mail : | info@fagus-nabytek.cz |
