Sedací souprava do U - MILAGRO rozkládací
Kód: 45343/LEV 45343/PRA Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Detailní popis produktu
- sedací souprava v moderním designu
- čalouněná záda v barvě sedačky - je vhodná do prostoru
- úložný prostor
- pravé nebo levé provedení - určuje se z pozice sedícího, kde je delší strana otomanu s úložným prostorem
- akční látka - alfa 16 s výrazným bílým prošitím
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy do U |
|---|---|
| Barva: | šedá tmavá |
| Velikost: | velká od 299 cm |
| Šířka: | 353 |
| Výška: | 84 |
| Hloubka: | 175 |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | levý, pravý |
| Počet míst k sezení: | 4 |
| Materiál potahu: | látka |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Hloubka sedu: | 60 cm |
| Rozměr spací plochy: | 127 cm x 280 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Orfa nábytek nabízí široký sortiment moderního nábytku pro vybavení bytu i domu. Zaměřuje se na praktické řešení, aktuální design a dostupnou cenu, díky čemuž je ideální volbou pro každodenní bydlení. V nabídce najdete sedací soupravy, postele, obývací nábytek, komody, skříně i jídelní stoly a židle. Nábytek Orfa spojuje funkčnost, jednoduchý styl a snadnou kombinovatelnost v interiéru.
| Výrobní společnost : | ORFA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Ostravská 5 735 14 Orlová-Poruba |
| E-mail : | eshop@orfa-nabytek.cz |
