Sedací souprava do U - FONDUE U rozkládací
Kód: 64913
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- součástí této sedací soupravy jsou dva úložné prostory nacházející se v otomanu
- výplň je tvořena vlnitou pružinou
-
nechybí ani možnost rozkladu
-
sedačka kombinuje oblé tvary s polohovacími záhlavníky, jež nabízí dostatek pohodlí, zajišťující komfort
-
výška sedačky je v návaznosti na poloze záhlavků od 87 cm do 101 cm
- můžete ji také doplnit o taburet
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy do U |
|---|---|
| Barva: | zelená |
| Velikost: | střední od 251 cm do 298 cm |
| Šířka: | 280 |
| Výška: | 101 |
| Hloubka: | 162 |
| Funkce: | polohovatelná opěrka hlavy |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | univerzální |
| Počet míst k sezení: | 4 |
| Materiál potahu: | látka |
| Výška sedu: | 43 cm |
| Rozměr spací plochy: | 125 cm x 220 cm |
| hloubka sedu: | 58 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Orfa nábytek nabízí široký sortiment moderního nábytku pro vybavení bytu i domu. Zaměřuje se na praktické řešení, aktuální design a dostupnou cenu, díky čemuž je ideální volbou pro každodenní bydlení. V nabídce najdete sedací soupravy, postele, obývací nábytek, komody, skříně i jídelní stoly a židle. Nábytek Orfa spojuje funkčnost, jednoduchý styl a snadnou kombinovatelnost v interiéru.
| Výrobní společnost : | ORFA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Ostravská 5 735 14 Orlová-Poruba |
| E-mail : | eshop@orfa-nabytek.cz |
