Rozkládací sedací souprava do U BORNEO OT-2.5F-R-2
Kód: 66467/LEV 66467/LEV2 66467/LEV3 66467/LEV4 66467/LEV5 66467/LEV6 66467/LEV7 66467/LEV8 66467/PRA 66467/PRA2 66467/PRA3 66467/PRA4 66467/PRA5 66467/PRA6 66467/PRA7 66467/PRA8 Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- sedací souprava Borneo U je ideální pro rodinné obývací pokoje i větší prostory, tvar ,,U" nabízí výrazné posezení pro více osob
- rozkládací funkce- umožňuje pohodlné příležitostné spaní, po rozložení vznikne spací plocha cca 120x250cm
- úložné prostory- vybavena jedním či dvěma úložnými prostory pod sedákem
- komfortní výplně- sedák s vlnitou pružinou a PUR pěnou na vlnovci
- možnost volby orientace- pravá nebo levá varianta
- souprava je čalouněná i zezadu, vhodná pro umístění do prostoru
- dostupné různé látkové potahy v základních barvách+ možnost výběru látky ze vzorníku za příplatek, na našich prodejnách v Havlíčkově Brodě a Ledči nad Sázavou , kde vám s volbou rádi poradíme
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy do U |
|---|---|
| Barva: | hnědá, modrá, šedá tmavá, zelená, béžová |
| Velikost: | velká od 299 cm, variabilní/modulová |
| Šířka: | 331 |
| Výška: | 110 |
| Hloubka: | 214, 174 |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | levý, pravý |
| Počet míst k sezení: | 6 |
| Materiál potahu: | látka |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Rozměr spací plochy: | 120x273 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kasvo nábytek nabízí široký výběr kvalitního nábytku do celého domu i bytu. Objevte moderní sedací soupravy, pohovky i praktický nábytek za dostupné ceny.
| Výrobní společnost : | KASVO spol. s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mariánské náměstí 63 688 01 Uherský Brod |
| E-mail : | podpora@kasvo.cz |
