Rozkládací sedací souprava do U BORNEO 1-R-2.5F-OT
Kód: 66530/LEV 66530/LEV2 66530/LEV3 66530/LEV4 66530/LEV5 66530/LEV6 66530/LEV7 66530/LEV8 66530/PRA 66530/PRA2 66530/PRA3 66530/PRA4 66530/PRA5 66530/PRA6 66530/PRA7 66530/PRA8 Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- sedací souprava BORNEO je rozkládací a má dva úložné prostory
- prošité opěráky na studené pěně uleví zádům, PUR pěna na vlnovci nohám, dva záhlavníky
- sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru
- levé nebo pravé provedení
- patří do řady sedacího nábytku Borneo ,kde máme několik sedacích souprav, křeslo a taburet, s možností výběru i jiných látek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy do U |
|---|---|
| Barva: | hnědá, modrá, šedá světlá, šedá tmavá, béžová |
| Velikost: | velká od 299 cm, variabilní/modulová |
| Šířka: | 331 |
| Výška: | 110 |
| Hloubka: | 176, 174 |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | levý, pravý |
| Počet míst k sezení: | 5 |
| Materiál potahu: | látka |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Rozměr spací plochy: | 120x273 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kasvo nábytek nabízí široký výběr kvalitního nábytku do celého domu i bytu. Objevte moderní sedací soupravy, pohovky i praktický nábytek za dostupné ceny.
| Výrobní společnost : | KASVO spol. s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mariánské náměstí 63 688 01 Uherský Brod |
| E-mail : | podpora@kasvo.cz |
