TORINO polohovací válenda 90x200 cm s úložným prostorem
Kód: 65984/LEV 65984/PRA Zvolte variantu


Detailní popis produktu
Polohovací válenda TORINO je oblíbený typ jednolůžkové postele, který kombinuje pohodlí, praktičnost a moderní design. Je ideální volbou do dětského pokoje, studentského bydlení i menších ložnic.
Válenda je vybavena elastickou PUR matrací, která je uložena na lamelovém roštu. Speciálně strukturovaný povrch jádra matrace se dobře přizpůsobuje tělu a zároveň zajišťuje optimální proudění vzduchu, což přispívá ke kvalitnímu spánku.
Součástí je polohovací rošt, který umožňuje nastavení:
- hlavy až v 5 polohách
- nohou v 1 poloze
Lehací plocha o rozměru 90 × 200 cm a výška 53 cm zajišťují pohodlné vstávání i uléhání.
Pod lůžkem se nachází velký úložný prostor, který je přístupný od nohou a nabízí dostatek místa pro lůžkoviny či další věci.
Zadní část válendy není očalouněná, proto je určena k umístění ke stěně nebo do rohu místnosti.
Válenda TORINO je ideální volbou pro ty, kteří hledají pohodlné, funkční a prostorově úsporné řešení spaní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžkové postele |
|---|---|
| Barva: | šedá světlá, šedá tmavá |
| Rozměr lůžka: | 90 x 200 |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládací: | ne |
| Materiál: | látka |
| Typ roštu: | polohovací rošt |
| Šířka: | 101cm |
| Výška: | 86cm |
| Délka: | 211cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Falco nábytek nabízí kvalitní a moderní řešení pro domácnost i kanceláře. Sotriment zahrnuje pohodlné sedačky, praktické postele, stylové skříně a komody, kancelářský nábytek a doplňky. Všechny produkty kombinují pohodlí, odolnost a dlouhou životnost.
| Výrobní společnost : | NÁBYTEK FALCO TRADE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kosmonautů 670 734 01 Karviná-Ráj |
| E-mail : | prodej@falconabytek.cz |
