CASPER C 107-Dětská postel 90×200cm
Kód: C107-CE C107-CER C107-CEZ C107-CEF Zvolte variantu


Související produkty
Detailní popis produktu
Dětská postel CASPER C 107 nabízí pohodlné spaní pro děti i studenty. Díky pevné konstrukci z kvalitního lamina je vhodná pro každodenní používání.
Moderní jednoduchý design snadno zapadne do každého dětského pokoje. Konstrukce je vyrobena z lamina o tloušťce 18 mm a 36 mm, přičemž všechny hrany jsou opatřeny 1mm ABS hranou pro vyšší ochranu při každodenním používání. Součástí postele je laťkový rošt a praktickou výhodou je možnost doplnění o úložnou zásuvku nebo přístýlku.
Díky svému univerzálnímu vzhledu se postel snadno kombinuje s ostatními prvky nábytkové řady CASPER a pomáhá vytvořit útulný a funkční dětský pokoj.
Přesné barevné provedení naleznete na vzorcích dekorů ve fotogalerii produktu.
Technické parametry:
- rozměr matrace: 90 × 200 cm (dodáváno bez matrace)
- postel lze kombinovat se zásuvkou C109, nebo přistýlkou C129
- materiál: lamino 18 mm a 36 mm
- hrany: ABS 1 mm
- šířka: 97 cm
- délka: 207 cm
- celková výška: 66 cm
- nosnost lůžka cca 80kg
- hmotnost: 32 kg
- laťkové rošty součástí
- dodáváno v demontu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžkové postele |
|---|---|
| Barva: | fialová, růžová, šedá světlá, šedá tmavá, zelená, přírodní |
| Rozměr lůžka: | 90 x 200 |
| Úložný prostor: | ne |
| Rozkládací: | ne |
| Materiál: | lamino |
| Typ roštu: | s roštem |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hloubka: | 207 cm |
| Šířka: | 97 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Bradop nábytek je čeká značka s dlouholetou tradicí, která nabízí široký výběr nábytku do domácnosti i kanceláře. V sortimentu najdete židle, stoly, postele, komody, skříně, doplňky a menší nábytek. Bradop nábytek je vhodný pro ty, kteří hledají český, praktický a cenově dostupný nábytek.
| Výrobní společnost : | BRADOP nábytek, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Žihla 995 739 91 Jablunkov Česká republika |
| E-mail : | eshop@bradop.cz |
