Rozkládací sedací souprava se dvěma křesly KARLA K3U+1+1
Kód: 63879/BOS2 63879/BOS 63879/BOS3 63879/POL 63879/POL2 Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- Sedák tvoří vlnité pružiny a polyuretanová pěna.
- Opěrák je tvořen pružnými popruhy, polyuretanovou pěnou a polohovatelnou opěrkou hlavy.
- Opěrka má více poloh, které lze jednoduše měnit. Sami si tak nastavíte nejpohodlnější sklon.
- Úložný prostor
- Snadné rozkládání zaručuje rozkládací systém značky Sünkel. Pohovka je určena na příležitostné spaní.
- Uvedená cena je za sestavu - trojpohovka úložná + 2x křeslo
Sedací soupravu lze libovolně nakombinovat z různých prvků,látek a rozměrů. Ke všem našim prodávaným sedacím soupravám je možné si přiobjednat samostatně pohovku, křesla i taburety dle Vaší potřeby.
POTŘEBUJETE JINOU SESTAVU? -Neváhejte nás kontaktovat kliknutím sem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy s křeslem |
|---|---|
| Barva: | hnědá, modrá, šedá světlá, vínová, žlutá |
| Velikost: | malá do 250 cm, variabilní/modulová |
| Šířka: | 203 |
| Výška: | 112 |
| Hloubka: | 95 |
| Funkce: | polohovatelná opěrka hlavy |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ne |
| Počet míst k sezení: | 5 |
| Materiál potahu: | látka |
| šířka křesla: | 95 cm |
| výška sedu: | 46 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Fagus je česká značka specializující se na výrobu kvalitních sedaček , čalouněného nábytku. Moderní desing, odolné materiály a funkční řešení zajišťují pohodlí a dlouhou životnost.
| Výrobní společnost : | Fagus-Čalouněný Nábytek |
|---|---|
| Adresa : | Předín 13 675 27 Předín |
| E-mail : | info@fagus-nabytek.cz |
