Televizní stolek cashmere/MDF cashmere SOFIE 06
Kód: 64208


Detailní popis produktu
Promyšlený design TV skříňky SOFIE 06 je vybaven dvěma otevřenými policemi na drobnou elektroniku a dvěma skříňkami. Prostorná deska je ideálním místem pro umístění televize nebo vystavení jedinečných dekorací, které dodají kouzlo celému aranžmá.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV stolky a stolky pod televizi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| šířka: | 160 cm |
| výška: | 53 cm |
| hloubka: | 40 cm |
| barva: | kašmír |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Produkty značky Jamall jsou oblíbené především díky dobrému poměru ceny a kvality, jednoduchému designu a praktickému využití v každodenním životě.
V našem e-shopu nabytek-jelen.cz nabízíme vybrané produkty značky Jamall, které jsou vhodné pro vybavení celé domácnosti. Díky široké nabídce dekorů, rozměrů a sestav si můžete nábytek snadno přizpůsobit konkrétním požadavkům vašeho interiéru.Zobrazit více
| Výrobní společnost : | JAMALL-CZ a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Za kasárnami 1516 564 01 Žamberk |
| E-mail : | info@jamall.cz |
