CASA 28066 televizní stolek s regálem, barva bílá
Kód: 64184


Související produkty
TV stolek ADEL nabízí praktický prostor pro televizi i příslušenství. Kvalitní zpracování, elegantní nožky a výběr z více dekorů ve stylu moderní Provence.
- buk
- olše
- javor
- dub grande
- dub harmony
- modřín latté
- jasan šedý
- dub bělený
- akácie skořice
- dub kansas
- dub natur
- akácie světlá
- bílá struktura
- dub sametový
- kašmír
TV stolek ADEL nabízí praktický prostor pro umístění televizoru i uložení elektroniky. Díky otevřeným nikám poskytuje snadný přístup k zařízením.
- buk
- olše
- javor
- dub grande
- dub harmony
- modřín latté
- jasan šedý
- dub bělený
- akácie skořice
- dub kansas
- dub natur
- akácie světlá
- bílá struktura
- dub sametový
- kašmír
TV stolek Blanco nabízí praktické uspořádání se dvěma skříňkami, zásuvkou a skleněnou policí pro elektroniku. Poskytuje dostatek úložného prostoru a zároveň místo pro vaši...
Televizní stolek se zajímavými geometrickými tvary na dvířkách je vyrobený z kvalitní laminátové desk.
Detailní popis produktu
odolného proti poškrábání v barvě matná bílá. Dodáváme v demontovaném stavu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV stolky a stolky pod televizi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| šířka: | 140 cm |
| výška: | 115 cm |
| hloubka: | 29,5 cm |
Spodní výklopná skříňka CUBE č. 10 nabízí moderní úložný prostor a elegantní minimalistický design. Díky šířce 135 cm je ideální také jako závěsná TV skříňka do obývacího...
- buk
- olše
- javor
- dub grande
- dub harmony
- modřín latté
- jasan šedý
- dub bělený
- akácie skořice
- dub kansas
- dub natur
- akácie světlá
- bílá struktura
- dub sametový
- kašmír
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Produkty Casarredo spojují ptaktický desing, funkčnost a příznivou cenu, díky čemuž jsou vhodné pro různé typy interiérů a každodenní používání.
| Výrobní společnost : | CASARREDO, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Ludvíkova 1351/16 716 00 Ostrava- Radvanice |
| E-mail : | objednavky@komfort-nabytek.cz |
