Rozkládací pohovka s úložným prostorem ALFA 2 - skořicovožlutá
Kód: 64931
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- pohovka ALFA je potažena příjemnou látkou Kronos 1 - skořicová, dekorační polštářky jsou v látce Kronos 17 - zelená.
- v zadní části pohovky je technická tkanina, proto není pohovka vhodná k umístění do prostoru.
- rozklad je snadný díky klik-klak systému.
- do úložného prostoru se snadno dostanete nadzvednutím sedací části.
- výplň sedačky je z vlnitých pružin a kvalitní pur pěny.
- v ceně zdarma dva dekorační polštářky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Třímístné pohovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | žlutá |
| Šířka: | 195 |
| Výška: | 87 |
| Hloubka: | 93 |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Počet míst k sezení: | 3 |
| Materiál potahu: | látka |
| Vhodné pro každodenní spaní: | ne |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Hloubka sedu: | 57 cm |
| Rozměr spací plochy: | 120 cm x 195 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Orfa nábytek nabízí široký sortiment moderního nábytku pro vybavení bytu i domu. Zaměřuje se na praktické řešení, aktuální design a dostupnou cenu, díky čemuž je ideální volbou pro každodenní bydlení. V nabídce najdete sedací soupravy, postele, obývací nábytek, komody, skříně i jídelní stoly a židle. Nábytek Orfa spojuje funkčnost, jednoduchý styl a snadnou kombinovatelnost v interiéru.
| Výrobní společnost : | ORFA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Ostravská 5 735 14 Orlová-Poruba |
| E-mail : | eshop@orfa-nabytek.cz |
