Kuchyně na míru

Kuchyně, jakou nebude mít nikdo jiný na světě. Jen vy. Nejste ničím limitováni, máte naprosto volné pole působnosti. Vyberte si barvy, materiály, výbavu i funkční doplňky zcela podle svého. Stejně tak nejste omezeni při plánování dispozice své kuchyně. Rádi všechno přizpůsobíme vašim přáním a potřebám. Jdete do toho?

Tereza, kuchyně na míru, Jelen nábytek

 

 

Proměním vaše představy v realitu

Žádné uniformní skříňky, ale vybrané kousky, které odráží osobitost celé vaší rodiny. Vybavené a vysoké tak akorát pro vás, barevné podle vašeho vkusu…  Naše společnost se světě nábytku pohybuje více než 20 let a rádi vám s tímto vším pomůžeme. Při zařizování kuchyně pro vás dokážu vymyslet netradiční řešení, pomohu s dispozicí, ale i s technickými problémy. Atypické prostory jsou pro mě výzvou.”

Tereza, tel.: 608 818 219
kuchyne@nabytekjelen.cz

 

Jaký je postup při výrobě kuchyně na míru

  1. Začneme rozhovorem. Seznámíme se s vašimi požadavky a zjistíme si rozměry vaší budoucí kuchyně a technické specifikace prostoru.
  2. Domluvíme na rozsahu, ceně návrhu a nastíníme možnosti případné realizace.
  3. Až se sejdeme znovu, budeme už pro vás mít připravené konkrétní návrhy a ty společně dotáhneme ve finální projekt.
  4. Potom se můžeme dát do práce. Začneme do 4-8 týdnů od schválení plánů nebo dle domluvy.

3D návrhy

Po své nové kuchyni se můžete projít ještě dřív, než bude opravdu stát. Součástí projektování je i 3D návrh vaší kuchyně. Ať víte, jestli to bude „ono”. Kuchyně se dnes navíc často propojuje s obývacím prostorem a je dobré vědět, jestli bude všechno ladit. Na 3D modelu ukážeme harmonický přechod mezi jednotlivými místnostmi.

Kuchyně na míru, Nábytek Jelen

 

 

Spolehněte se na kvalitu

Postaráme se o všechno. Od návrhu po realizaci. Spojíme se s našimi dodavateli – výrobcem kuchyní na míru, kterým je kvalitní a ryze česká firma, Nábytek Mikulík. Dále s dodavateli jednotlivých komponent. Jsou to přední čeští i evropští výrobci, například materiál na výrobu skříněk dodávají firmy Egger a Kronospan, spojovací materiál, panty apod. firma Blum a konečně vybavení skříněk a drátěné programy zajišťujeme ve spolupráci s českou firmou Mivokor Polná.