CASA 83099 televizní stolek, barva bílá
Kód: 64202
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Detailní popis produktu
V barevném provedení matná bílá (nymphea alba). Dodáváme v demontovaném stavu.
| Šířka (cm) | 180,00 cm |
|---|---|
| Výška (cm) | 65,00 cm |
| Hloubka (cm) | 35,00 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV stolky a stolky pod televizi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| šířka: | 180 cm |
| výška: | 65 cm |
| hloubka: | 35 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Produkty Casarredo spojují ptaktický desing, funkčnost a příznivou cenu, díky čemuž jsou vhodné pro různé typy interiérů a každodenní používání.
| Výrobní společnost : | CASARREDO, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Ludvíkova 1351/16 716 00 Ostrava- Radvanice |
| E-mail : | objednavky@komfort-nabytek.cz |
