APOLON systémová předsíňová stěna
Kód: 66695


Související produkty
Detailní popis produktu
Předsíňová sestava Apolon je praktický nábytek do chodby, který kombinuje botník a nástěnný panel s háčky. Nabízí prostor pro odložení bot, bund, tašek i dalších doplňků.
Moderní desing se zaoblenými hranami a elegantními kovovými úchytkami, hodí se do menších i větších předsíní. Nábytek je vyroben z kvalitního MDF lamina s odolnými ABS hranami a snadno se udržuje.
- možnost kombinace dílů- sestavu si můžete podle rozměrů a potřeb upravit
- Předsínová sestava obsahuje:
- Skříň vysoká: 50/209/37 (š/v/h)
Komoda: 50/95/37 (š/v/h)
Zrcadlo: 50/113/2 (š/v/h)
Botník s věšákem: 50/209/37 (š/v/h)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíňové stěny a sestavy |
|---|---|
| Barva: | přírodní |
| Šířka: | 150 |
| Výška: | 209 |
| Hloubka: | 37 |
| Dekor: | dub bardolino |
| Materiál: | lamino |
| Skříň: šxvxhl.: | 50x209x37 cm |
| Komoda: šxv.hl.: | 50x95x37 cm |
| Zrcadlo: šxvxhl.: | 50x113x2 cm |
| Botník s věšákem: šxv.hl.: | 50x209x37 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Produkty značky Jamall jsou oblíbené především díky dobrému poměru ceny a kvality, jednoduchému designu a praktickému využití v každodenním životě.
V našem e-shopu nabytek-jelen.cz nabízíme vybrané produkty značky Jamall, které jsou vhodné pro vybavení celé domácnosti. Díky široké nabídce dekorů, rozměrů a sestav si můžete nábytek snadno přizpůsobit konkrétním požadavkům vašeho interiéru.Zobrazit více
| Výrobní společnost : | JAMALL-CZ a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Za kasárnami 1516 564 01 Žamberk |
| E-mail : | info@jamall.cz |
