Rohová sedací souprava RENDY rozkládací
Kód: 66521/UNI 66521/UNI2 66521/UNI3 66521/UNI4 66521/UNI5 66521/UNI6 Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Detailní popis produktu
- sedací souprava Rendy Je ideální volbou pro ty, kteří hledají flexibilní a elegantní řešení do moderního interiéru
- Univerzální strany – levé nebo pravé provedení si určíte při montáži, možnost opakovaného otočení
- rozkládací plocha na spaní – v delší části soupravy
- úložný prostor – v kratší části po vyklopení sedáku
- sedací souprava RENDY LUX nabízí široké možnosti přizpůsobení díky více než 50 modulům a několika variantám bočnic. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají flexibilní a elegantní řešení do moderního interiéru
- výběr konkrétní modulové kombinace, barevného provedení na našich prodejnách v Havlíčkově Brodě a Ledči nad Sázavou, kde vám s volbou rádi poradíme
- akční látky- LF 03, 07, 12, 15, 16, 20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Barva: | fialová, modrá, šedá světlá, šedá tmavá, žlutá, béžová |
| Velikost: | malá do 250 cm |
| Šířka: | 236 |
| Výška: | 87 |
| Hloubka: | 163 |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | univerzální |
| Počet míst k sezení: | 3 |
| Materiál potahu: | látka |
| Výška sedu: | 44 cm |
| Rozměr pro spaní: | 120 cm x 195 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Finesa je slovenská značka nábytku, která nabízí kvalitní a moderní řešení pro domácnosti i kanceláře. V sortimentu najdete sedací nábytek, stoly, komody, skříně a doplňky, všechny produkty kombinují moderní desing, pohodlí, odolnost a dlouhou životnost. Ideální volba pro ty, kdo hledají stylový a praktický nábytek.
| Výrobní společnost : | FINESA nábytek s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | č.p.115 391 74 Želeč u Tábora |
| E-mail : | obchod@finesanabytek.cz |
