Nova
Kód: 64238
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Detailní popis produktu
- je vyrobená z kvalitní laminátové desky 16 mm.
- korpus i dvířka jsou v barvě dub sonoma v kombinaci s alpskou bílou.
- sestava se skládá z věšákového panelu s policí, botníku se zásuvkou a šatní skříně se zrcadlem.
- dodáváme v demontovaném stavu.
- š.97 ,V.195cm ,hl.30 cm
- dekor: bílá/dub sonoma
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíňové stěny a sestavy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| šířka: | 97 cm |
| výška: | 195 cm |
| hloubka: | 30 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Produkty Casarredo spojují ptaktický desing, funkčnost a příznivou cenu, díky čemuž jsou vhodné pro různé typy interiérů a každodenní používání.
| Výrobní společnost : | CASARREDO, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Ludvíkova 1351/16 716 00 Ostrava- Radvanice |
| E-mail : | objednavky@komfort-nabytek.cz |
