Sarah
Kód: 64250
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
Vodorovné plochy jsou ve světlých odstínech, které opticky rozšiřují prostor.
Je vyrobena z kvalitní laminátové desky v barvě dub mléčný, korpus je v barvě wenge.
Sestava se skládá ( šxvxh ) - věšák ( 80 x 142 x 15 cm ), botník ( 80 x 55 x 38 cm ), nízká skříňka se zásuvkou ( 40 x 87 x 38 cm ) a zrcadlo ( 40 x 112 x 2 cm ).
Dodáváme v demontovaném stavu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíňové stěny a sestavy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| šířka: | 120 cm |
| výška: | 202 cm |
| hloubka: | 38 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Produkty Casarredo spojují ptaktický desing, funkčnost a příznivou cenu, díky čemuž jsou vhodné pro různé typy interiérů a každodenní používání.
| Výrobní společnost : | CASARREDO, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Ludvíkova 1351/16 716 00 Ostrava- Radvanice |
| E-mail : | objednavky@komfort-nabytek.cz |
