Rohová sedací souprava MODENA s úložným prostorem
Kód: 2128/CAS3 2128/CAS 2128/LEV 2128/LEV2 2128/LEV3 2128/CAS4 2128/CAS2 2128/PRA 2128/PRA2 2128/PRA3 Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- sedací souprava Vám nabízí nejen pohodlné sezení s vysokým opěrem, ale zároveň je vhodná na občasné přespání
- sedačka má také úložný prostor v otomanu
- pohodlí při sezení zajistí PUR pěna a vlnité pružiny
- rohové provedení je levé nebo pravé ( určuje se z pozice sedícího)
- akční látky - primo 52 (cihlová), primo 88 (světle šedá), primo 68(vínová), primo 72 (světle zelená), primo 89 (tmavě šedá), castel 82 (světle šedá), castel 93 (tmavě šedá), castel 20 (hnědá)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Barva: | červená, hnědá, šedá světlá |
| Velikost: | střední od 251 cm do 298 cm |
| Šířka: | 256 |
| Výška: | 106 |
| Hloubka: | 168 |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | levý, pravý |
| Počet míst k sezení: | 4 |
| Materiál potahu: | látka |
| výška sedu: | 47 cm |
| rozměr rozkladu: | 118 cm x 210 cm |
| Hloubka sedu: | 53 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Orfa nábytek nabízí široký sortiment moderního nábytku pro vybavení bytu i domu. Zaměřuje se na praktické řešení, aktuální design a dostupnou cenu, díky čemuž je ideální volbou pro každodenní bydlení. V nabídce najdete sedací soupravy, postele, obývací nábytek, komody, skříně i jídelní stoly a židle. Nábytek Orfa spojuje funkčnost, jednoduchý styl a snadnou kombinovatelnost v interiéru.
| Výrobní společnost : | ORFA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Ostravská 5 735 14 Orlová-Poruba |
| E-mail : | eshop@orfa-nabytek.cz |
