Kentaki předsíňová stěna
Kód: 66194
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Detailní popis produktu
- předsíňová stěna Kentaki, dub Sterling je elegantní a praktická sestava nábytku, která kombinuje funkčnost s klasickým venkovským stylem
- je ideálním řešením pro menší předsíně, kde je potřeba efektivně využít prostor
- laminovaná dřevotříska, snadno udržovaná
- Tato sestava je dodávána se všemi nábytkovými prvky na fotografii ( komodou, botníkem, věšákovým panelem a zrcadlem)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíňové stěny a sestavy |
|---|---|
| Komoda: | š. 60 / v. 93,4 / hl. 39 cm |
| Zrcadlo: | š. 60 / v. 105 / hl. 2 cm |
| Botník: | š. 60 / v. 105 / hl. 2 cm |
| Věšák: | š. 90 / v. 149 / hl. 30 cm |
| Materiál: | lamino |
| Barva: | hnědá- dub sterling |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Orfa nábytek nabízí široký sortiment moderního nábytku pro vybavení bytu i domu. Zaměřuje se na praktické řešení, aktuální design a dostupnou cenu, díky čemuž je ideální volbou pro každodenní bydlení. V nabídce najdete sedací soupravy, postele, obývací nábytek, komody, skříně i jídelní stoly a židle. Nábytek Orfa spojuje funkčnost, jednoduchý styl a snadnou kombinovatelnost v interiéru.
| Výrobní společnost : | ORFA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Ostravská 5 735 14 Orlová-Poruba |
| E-mail : | eshop@orfa-nabytek.cz |
