KA-F01 GREY
Kód: 64940


Související produkty
Kancelářská židle, která vyniká mimořádně pevnou konstrukcí, zajišťující maximální stabilitu a dlouhou životnost i při každodenním používání
Ergonomicky tvarované vzdušné křeslo tenkých nadčasových linií a moderního designu
Elegantní a velmi pohodlné křeslo v kombinaci kůže, koženky a chromových doplňků
Kvalitní pracovní ergonomická židle, která svým nastavením osloví široké spektrum zákazníků
Detailní popis produktu
- polohovaní opěradla 90°-180°
- bederní polštářek nebo polštářek pod hlavu, který lze odepnout
- nastavitelné 3D područky
- houpací mechanika
- kovový kříž a pogumovaná kolečka vhodná na tvrdé podlahy
- provedení šedá s černými doplňky
- nosnost 130kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské židle |
|---|---|
| šířka: | 66 cm |
| hloubka: | 69 cm |
| výška: | 133 cm |
| výška sedu: | 45-54cm |
Jedinečný model, u kterého najdete spojení moderního designu, kvality, funkčnosti, ergonomie a komfortu ovládání a sezení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Autronic
| Výrobní společnost : | AUTRONIC, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Chustenice 270 267 12 Loděnice |
| E-mail : | obchod@autronic.cz |
