KA-C806
Kód: 65093/GRE 65093/PIN 65093/BLU Zvolte variantu


Související produkty
Kancelářská židle, která vyniká mimořádně pevnou konstrukcí, zajišťující maximální stabilitu a dlouhou životnost i při každodenním používání
Komfortní a pohodlná židle vyhovuje různým postavám díky komplexní nastavitelnosti VYSTAVENO NA PRODEJNĚ V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ
Elegantní a velmi pohodlné křeslo v kombinaci kůže, koženky a chromových doplňků
Kvalitní pracovní ergonomická židle, která svým nastavením osloví široké spektrum zákazníků
Jedinečný model, u kterého najdete spojení moderního designu, kvality, funkčnosti, ergonomie a komfortu ovládání a sezení
Detailní popis produktu
Dětská židle v příjemných pastelových barvách spolu s bílou kostrou nabízí jednoduchý a elegantní design, pevný opěrák potažený prodyšným síťovaným materiálem. Sedák ve stejném potahu poskytuje dostatek pohodlí díky svému vyměkčení. Pro pocit pohodlí slouží pevné područky, které jsou na své vrchní části opatřeny lesklým plastovým povrchem v barvě potahového materiálu. Důležitá je také integrovaná opěra nohou, která přispívá k pohodlnému sezení. Židle je opatřena speciálními funkčními kolečky, která se při zatížení automaticky zablokují, což zabraňuje nechtěným pohybům židle.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské židle |
|---|---|
| šířka: | 60 cm |
| výška: | 85-99 cm |
| výška sedu: | 45-59 cm |
| Nosnost: | 120 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Autronic
| Výrobní společnost : | AUTRONIC, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Chustenice 270 267 12 Loděnice |
| E-mail : | obchod@autronic.cz |
