Denis
Kód: 64709
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- 2 úložné prostory
- univerzální, před montáží lze určit zda budete mít levou nebo pravou stranu
- výška sedu - 49 cm
- provedení - lamino - dub sonoma / látka pw 14 šedá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní lavice |
|---|---|
| Šířka: | 168 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Hloubka: | 128 cm |
| Výška sedu: | 49 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Orfa nábytek nabízí široký sortiment moderního nábytku pro vybavení bytu i domu. Zaměřuje se na praktické řešení, aktuální design a dostupnou cenu, díky čemuž je ideální volbou pro každodenní bydlení. V nabídce najdete sedací soupravy, postele, obývací nábytek, komody, skříně i jídelní stoly a židle. Nábytek Orfa spojuje funkčnost, jednoduchý styl a snadnou kombinovatelnost v interiéru.
| Výrobní společnost : | ORFA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Ostravská 5 735 14 Orlová-Poruba |
| E-mail : | eshop@orfa-nabytek.cz |
