Frame
Kód: 66780
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Detailní popis produktu
- vysoký síťovaný opěrák
- výškově nastavitelný záhlavník
- výškově nastavitelná bederní opěrka
- 3D nastavitelné područky s polyuretanovými krytkami
- integrovaný synchronní mechanismus s vícebodovou aretací
- hloubkové nastavení sedáku
- aluminiový kříž
- univerzální kolečka (60mm)
- nosnost - 120 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské židle |
|---|---|
| Výška: | 114 cm - 126 cm |
| Výška sedu: | 43 cm - 52 cm |
| Výška opěráku: | 71 cm - 75 cm |
| Hloubka sedáku: | 49 cm |
| Nosnost: | 120 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Sego je výrobce a prodejce židlí , které splňují vysoké nároky na pohodlí, ergonomii i dlouhou životnost, Židle Sego jsou navrženy pro každodenní používání- ať už doma, v kanceláři nebo komerčních prostorech. Díky důrazu na ergonomiké zpracování poskytují maximální komfort při sezení a podporují správné držení těla.
| Výrobní společnost : | SEGO CZ, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Horní Třešňovec 193 563 01 Lanškroun |
| E-mail : | info@segocz.cz |
