Enzo
Kód: 66747
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Detailní popis produktu
- výškově nastavitelný záhlavník s nastavením úhlu pomocí dvou kloubů
- vysoký ergonomický síťovaný opěrák se systémem UP and DOWN
- odemykatelný náklon opěráku
- tvarovaný síťovaný prodyšný sedák
- integrovanný synchronní mechanismus s vícebodovou aretací s automatickým nastavením tuhosti odporu dle váhy uživatele
- hloubkové nastavení sedáku
- 6D nastavitelné područky s polyuretanovými krytkami otočné o 360 °
- aluminiový pětiramenný kříž
- univerzální kolečka (60 mm) pro všechny typy povrchů
- nosnost - 130 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské židle |
|---|---|
| Šířka: | 70 cm |
| Výška: | 112 cm - 139 cm |
| Výška sedáku: | 45,5 - 54 cm |
| Hloubka sedáku: | 50 cm |
| Výška opěráku: | 73 - 90 cm |
| Nosnost: | 130 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Sego je výrobce a prodejce židlí , které splňují vysoké nároky na pohodlí, ergonomii i dlouhou životnost, Židle Sego jsou navrženy pro každodenní používání- ať už doma, v kanceláři nebo komerčních prostorech. Díky důrazu na ergonomiké zpracování poskytují maximální komfort při sezení a podporují správné držení těla.
| Výrobní společnost : | SEGO CZ, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Horní Třešňovec 193 563 01 Lanškroun |
| E-mail : | info@segocz.cz |
