Dětský pokoj

„Myslete jako děti.” Jedině tak dokážete zařídit dětský pokojíček, kde budou šťastné. Pokojíček není jen místem pro psací stůl nebo postel. Je to místo na hraní, a především prostor, kde děti rozvíjí svůj talent a své dovednosti. A na to potřebují svůj svět podle vlastních představ a pravidel. Co takhle zapojit je do výběru nábytku nebo barev? 

pohovka KLEOPATRA ECONOMIC
Doprava zdarma

pohovka KLEOPATRA ECONOMIC

od 4 690 Kč
14-42 dní
Moderní designová pohovka Kleopatra vhodná do dětských nebo studentských pokojů.
Dětský pokoj Adrian 04 regál III jasan/limetka
Doprava zdarma

Dětský pokoj Adrian 04 regál III jasan/l...

3 347 Kč
Ks
Dočasně vyprodáno
Dětský pokoj Adrian 05 komoda 1D jasan/limetka
Doprava zdarma

Dětský pokoj Adrian 05 komoda 1D jasan/l...

2 769 Kč
Ks
Dočasně vyprodáno
Dětský pokoj Adrian 06 komoda vysoká jasan/limetka
Doprava zdarma

Dětský pokoj Adrian 06 komoda vysoká jas...

2 649 Kč
Ks
Dočasně vyprodáno

V našem katalogu najdete nábytek pro malé děti i studenty. Pro jejich soukromí i utváření vlastní osobnosti. Nábytek, který nabízíme, prochází i naším pečlivým výběrem. Chceme, aby vašim dětem dobře sloužil. A samozřejmě myslíme i na jejich bezpečnost a zdraví.

Marcela, dětské pokojeDětské židle jsou například nastavitelné tak, aby dítě správně sedělo u psaní úkolů nebo kreslení. Stejně tak postele. Máme jen ty nejlepší pro zdravý vývoj dětí. A sedací vaky, palandy nebo válendy? Jen nechte zapracovat dětskou fantazii, jak se dají využít.

„Marcela je tu pro vás a vaše děti už přes 10 let. A proto přesně ví, jak zvolit nábytek, aby nevyšel z módy a mohl růst spolu s dětmi.”

Marcela, 775 584 848
Dětské pokoje, 10 let v Nábytku Jelen