Studio zdravého spaní

Studio zdravého spaníBolí vás záda, špatně spíte nebo zkrátka chcete jen udělat něco pro sebe? Pak jsme tu přesně pro vás. Této problematice se totiž věnujeme přes 20 let a stále vám přinášíme novinky, materiály, technologie a vylepšení. Proto od roku 2007 můžete navštívit naši specializovanou prodejnu Studio zdravého spaní v Havlíčkové Brodě.

Na jednom místě u nás najdete přes 50 typů matrací od předních českých i světových výrobců, které si můžete osahat na vlastní kůži. Nabízíme i lamelové a pevné rošty, anatomické polštáře, postele a další nábytek do ložnice. Důležité je, že si veškerý sortiment můžete přímo na místě vyzkoušet a prokonzultovat s odborníky z prodejny.

Rošty, polštáře, matrace i nábytek

Specializujeme se především na osvědčené značky matrací. Naším oblíbencem je Magniflex. Většina jejich matrací a polštářů má totiž tu nejvyšší zdravotní certifikaci. V České republice se dokonce jako jediné prodávají jako zdravotní pomůcky, a proto spadají i do sortimentu se sníženou sazbou DPH, což se pozitivně odráží na kvalitě i ceně. 

Dále nabízíme speciální ortopedické matrace od společnosti Snooze a Jelínek. Největší slovenský výrobce Materasso nám navíc kromě matrací dodává i široký výběr polštářů, a to vše od nejlevnějších kousků až po ty nejluxusnější.

Osvědčené lamelové i pevné rošty včetně náhradních dílů k nám dodává český výrobce Ahorn. Pohoda a Maws zajišťují čalouněné postele. Vybrat si můžete z oblíbených lamino postelí, ale nabídneme vám i dobře stavěné kousky z masivního buku, dubu, jasanu i smrku.

Navštivte naši prodejnu v Havlíčkově Brodě

Na vlastní kůži

Všechna lůžka navíc můžeme přizpůsobit vašim individuálním požadavkům na materiál, odstín, tvar i rozměr.

Postel s kvalitním roštem a matrací je samozřejmě základ, ale k vašemu spokojenému spánku přispěje i vkusný nábytek do ložnice, například od firmy Elitte Slovakia, Mikulík nebo V.N.P. Návrh interiéru můžete svěřit naší bytové designérce a pak už se jen těšit z nově nabytého zdravého spánku.