dvoulůžko VARIO SARAH 180x200 cm/bez matrací

Doprava zdarma
Kód produktu: NJ_223_kopie Výrobce: Maws

Produkt nabízíme v následujících variantách:

Od 11 350 Kč
6 - 8 týdnů
Ks

Elegantní dvoulůžko s moderně řešeným čelem.Volně vložené matrace s vysokou lehací plochou.

Zobraz detailní popis

Detailní popis

Elegantní dvoulůžko s moderně řešeným čelem.Pro volně vložené matrace s vysokou lehací plochou a kvalitním lamelovým roštem s polohováním pod hlavou. Přístup do úložného prostoru je od nohou.

Rozměry: šířka 197 cm, výška 102 cm, délka 221 cm.

Lehací plocha 180 x 200 cm

Uvedená cena je za dvoulůžko 180x200 cm s rošty , bez matrací a doplňků

Možnost výběru matrace

- matrace ALFA - 5-zónová profilovaná matrace s horní roznášecí vrstvou z elastické a prodyšné zátěžové PUR pěny, pod níž je vrstva z kvalitní tuhé RE pěny.Profilace matrace zajišťuje uvolnění svalstva během spánku a lepší provzdušnění matrace. Nosnost 110 kg.

- matrace GAMA - Komfortní 5-zónová sendvičová matrace, jejíž ložná plocha je tvořena z vysoce zátěžové kvalitní studené pěny COOLFLEX, která je profilovaná do 5 anatomických zón, což zajišťuje dokonalé uvolnění a rgeneraci těla. Spodní vrstva z tužší pěny zvyšuje nosnost matrace. Nosnost 130 kg.

 

- matrace DELTA - Luxusní 5-zónová matrace, jejíž jádro je vyrobena z vysoce kvalitní elastické studené pěny COOLFLEX. Pěna Coolflex se dáky svým vlastnostem optimálně přizpůsobí tělu a umožní tak zdravý a klidný spánek, regeneraci svalstva a dokonalé provzdušnění matrace. Nosnost 120 kg.

 

 

- matrace LUX - Komfortní 5-zónová matrace vyrobená ze 3 vrstev kvalitních vysoce zátěžových studených pěn COOLFLEX. Její hlavní předností, kromě nosnosti 130kg, je univerzálnost, která díky rozdílné profilaci pěn. Matrace je vhodná pro partnery. Každý si najde tu správnou stranu, která mu zajistí kvalitní spánek a dokonalou regeneraci těla. Nosnost 130 kg.

 

 

- matrace COMFORT - Vysoce luxusní 7-zónová matrace, jejíž ložná plocha je tvořena viscoelastickou paměťovou pěnou VISCOFOAM, která reaguje na tělesnou teplotu a dokonale se tak poddá tělu, které během spánku stabilizuje v optimální poloze. V kombinaci se studenou pěnou COOLFLEX umožní správnou regeneraci svalstva  a příjemný spánek. Nosnost 120 kg.

 

 

- matrace EXCLUSIVE - luxusní 7-zónová matrace je vyrobena z kvalitní viscoelastické pěny VISCOFOAM a ze dvou vrstev zátěžové studené pěny Coolflex. Matrace je oboustraná vysoká 22 cm má měkčí a tvrdší stranu o nosnosti do 140 kg. Takto řešená matrace umožňuje spaní i pro osoby s nižší hmotností bez ztráty komfortu. Matrace stále zůstává příjemná a není tvrdá. Přizpůsobuje se tělu ležící osoby i když snese zátěž až 140 kg.Tato luxusní matrace zajistí dokonalý spánek a maximální regeneraci vašeho těla. Nosnost 140 kg.

 

 

 

 

Technické parametry

Šířka 197 cm
Lehací plocha 180 cm x 200 cm Lehací plocha
Výška 102 cm
Úložný prostor ano
Délka 221 cm
Rošt v ceně ano
Matrace je v ceně ne

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*