dvoulůžko VARIO LARA 180x200 cm/s matracemi Alfa

Doprava zdarma
Kód produktu: NJ_284_kopie Výrobce: Maws

Produkt nabízíme v následujících variantách:

Od 17 670 Kč
2-4 týdny
Ks

Elegantní čalouněné dvoulůžko s nadstandartně vysokou lehací plochou s úložným prostorem.
 

Zobraz detailní popis

Detailní popis

Elegantní dvoulůžko s nadstandartně vysokou lehací plochou s volně loženou matrací s kvalitním 28-lamelovým roštem polohovacím pod hlavou (5 poloh). Přístup do úložného prostoru je od nohou.

Rozměry: šířka 191 cm, výška 120 cm, délka 212 cm.

Výška čela 120 cm.

Uvedená cena je za dvoulůžko 180x200 cm s rošty a matracemi Alfa, bez doplňků

Možnost výběru matrace

- matrace ALFA - 5-zónová profilovaná matrace s horní roznášecí vrstvou z elastické a prodyšné zátěžové PUR pěny, pod níž je vrstva z kvalitní tuhé RE pěny.Profilace matrace zajišťuje uvolnění svalstva během spánku a lepší provzdušnění matrace. Nosnost 110 kg.

- matrace GAMA - Komfortní 5-zónová sendvičová matrace, jejíž ložná plocha je tvořena z vysoce zátěžové kvalitní studené pěny COOLFLEX, která je profilovaná do 5 anatomických zón, což zajišťuje dokonalé uvolnění a rgeneraci těla. Spodní vrstva z tužší pěny zvyšuje nosnost matrace. Nosnost 130 kg.

Příplatek za postel s matracemi Gama 1 390,-.

- matrace DELTA - Luxusní 5-zónová matrace, jejíž jádro je vyrobena z vysoce kvalitní elastické studené pěny COOLFLEX. Pěna Coolflex se dáky svým vlastnostem optimálně přizpůsobí tělu a umožní tak zdravý a klidný spánek, regeneraci svalstva a dokonalé provzdušnění matrace. Nosnost 120 kg.

Příplatek za postel s matracemi Delta 2 380,-.

- matrace LUX - Komfortní 5-zónová matrace vyrobená ze 3 vrstev kvalitních vysoce zátěžových studených pěn COOLFLEX. Její hlavní předností, kromě nosnosti 130kg, je univerzálnost, která díky rozdílné profilaci pěn. Matrace je vhodná pro partnery. Každý si najde tu správnou stranu, která mu zajistí kvalitní spánek a dokonalou regeneraci těla. Nosnost 130 kg.

Příplatek za postel s matracemi Lux 3 110,-.

- matrace COMFORT - Vysoce luxusní 7-zónová matrace, jejíž ložná plocha je tvořena viscoelastickou paměťovou pěnou VISCOFOAM, která reaguje na tělesnou teplotu a dokonale se tak poddá tělu, které během spánku stabilizuje v optimální poloze. V kombinaci se studenou pěnou COOLFLEX umožní správnou regeneraci svalstva  a příjemný spánek. Nosnost 120 kg.

Příplatek za postel s matracemi Comfort 4 080,-.

- matrace EXCLUSIVE - luxusní 7-zónová matrace je vyrobena z kvalitní viscoelastické pěny VISCOFOAM a ze dvou vrstev zátěžové studené pěny Coolflex. Matrace je oboustraná vysoká 22 cm má měkčí a tvrdší stranu o nosnosti do 140 kg. Takto řešená matrace umožňuje spaní i pro osoby s nižší hmotností bez ztráty komfortu. Matrace stále zůstává příjemná a není tvrdá. Přizpůsobuje se tělu ležící osoby i když snese zátěž až 140 kg.Tato luxusní matrace zajistí dokonalý spánek a maximální regeneraci vašeho těla. Nosnost 140 kg.

Příplatek za postel s matracemi Exclusive 5 120,-.

 

Uvedená cena je za dvoulůžko s rošty a matracemi Alfa.

Technické parametry

Šířka 191 cm
Lehací plocha 180 cm x 200 cm Lehací plocha
Výška 120 cm
Úložný prostor ano
Délka 212 cm
Rošt v ceně ano
Matrace je v ceně ano

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*