Držák na počítač Office 102 silver grey

Kód produktu: FAL-6850 Výrobce: FALCO
1 214 Kč
4 - 8 týdnů
Ks

Detailní popis

Potřebujete zařídit kancelář nebo domácí pracovnu? Kolekce kancelářského nábytku Office, Vám díky rozmanitosti prvků a dekorů, nabízí širokou škálu možností, jak si svůj pracovní prostor vybavit tak, aby byl účelný a praktický. Modelová řada Office je vyrobena z lamina v jednoduchém designu, takže Váš pracovní prostor bude působit vzdušně a Vy se v něm budete cítit příjemně. Všechny prvky sestavy Office jsou vyrobeny z lamina, které je odolné a snadné na údržbu. Při výrobě je kladen důraz na ekologii takže je nábytek vyráběný v souladu s ohledy na životní prostředí. Kolekce nábytku Office obsahuje vše, co budete v kanceláři i pracovně potřebovat a díky variabilním možnostem sestavení, si s ním můžete vybavit kancelář jakékoliv velikosti. Vše můžete přizpůsobit svému prostoru a svým potřebám. Psací stoly můžou být rovné, rohové, nebo také do tvaru U. Regály můžou být samostatné, nebo můžete kombinovat s dveřmi či zásuvkami. Pro inspiraci, jsou na doplňkových fotografiích vyobrazeny místnosti, které jsou tímto nábytkem vybaveny.
Držák na počítač Office je vhodný ke všem modelů psacích stolů Office. Držák spolehlivě udrží Váš počítač a díky provedení
bude kolem něj cirkulovat vzduch a nebude dodcházet k přehřívání. Cena je uvedena za 2 ks držáku v barvě silver grey - viz úvodní fotografie.

Technické parametry

hmotnost 3 kg

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*