Dětský pokoj

„Myslete jako děti.” Jedině tak dokážete zařídit dětský pokojíček, kde budou šťastné. Pokojíček není jen místem pro psací stůl nebo postel. Je to místo na hraní, a především prostor, kde děti rozvíjí svůj talent a své dovednosti. A na to potřebují svůj svět podle vlastních představ a pravidel. Co takhle zapojit je do výběru nábytku nebo barev? 

Dětský pokoj Bruce sestava A
Doprava zdarma
Dětský pokoj Bruce sestava B
Doprava zdarma
Dětský pokoj Tomio sestava A
Doprava zdarma
Dětský pokoj Tomio sestava B
Doprava zdarma
Židle PINO baby borovice sedák masiv
Rozkládací křeslo Vivian Lux I béžová
Doprava zdarma
Rozkládací křeslo Vivian Lux I šedá
Doprava zdarma
Rozkládací křeslo Vivian Lux II béžová
Doprava zdarma
Rozkládací křeslo Vivian Lux II šedá
Doprava zdarma
Rozkládací křeslo Vivian Gold I modré
Doprava zdarma
Rozkládací křeslo Vivian Gold I Paros šedý
Doprava zdarma
Rozkládací křeslo Vivian Gold I šedé
Doprava zdarma

V našem katalogu najdete nábytek pro malé děti i studenty. Pro jejich soukromí i utváření vlastní osobnosti. Nábytek, který nabízíme, prochází i naším pečlivým výběrem. Chceme, aby vašim dětem dobře sloužil. A samozřejmě myslíme i na jejich bezpečnost a zdraví.

Marcela, dětské pokojeDětské židle jsou například nastavitelné tak, aby dítě správně sedělo u psaní úkolů nebo kreslení. Stejně tak postele. Máme jen ty nejlepší pro zdravý vývoj dětí. A sedací vaky, palandy nebo válendy? Jen nechte zapracovat dětskou fantazii, jak se dají využít.

„Marcela je tu pro vás a vaše děti už přes 10 let. A proto přesně ví, jak zvolit nábytek, aby nevyšel z módy a mohl růst spolu s dětmi.”

Marcela, 775 584 848
Dětské pokoje, 10 let v Nábytku Jelen