matrace PRINCESS MAGIC

Doprava zdarma
Kód produktu: NJ_15050 Výrobce: Usnu
Od 12 591 Kč
ks

Matrace Princess Magic je pružinová matrace s podílem přírodních materiálů a termoregulačními vlastnostmi.

Zobraz detailní popis

Detailní popis

Matrace Princess Magic je pružinová matrace s podílem přírodních materiálů a termoregulačními vlastnostmi.

Matrace Princess Magic kombinuje luxusní pružinové jádro ze značkových 6-závitových taštičkových mikropružin (až 1000 kusů v matraci) v 7-zónovém provedení s latexovo-gelovou roznášecí matrací (21% přírodní latex).Kombinace vysoce kvalitního pružinového jádra (vybíráte ze 2 tvrdostí matrace S-střední nebo T-tvrdá, dle váhy uživatele) a vyjímečné latexové pěny (65kg/m3) obsahující gelové kuličky, zajistí optimální bodovou podpěru těla s příjemnými termoregulačními účinky (odvod nadměrného tepla).

Nelepená konstrukce "základní+roznášecí matrace" umožňuje rozložení matrace pro její údržbu (odvětrání, vysání a výměnu jednotlivých částí matrace) a možné 100% využití matracových jader z obou stran. Díky těmto možnostem máte šanci výrazně prodloužit životnost matrace.

U matrace Princess magic jsou všechny zásadní vlastnosti pružinových matrací prodyšnost, optimální bodová podpěra, hygienické vlastnosti doplněny o využití přírodních materiálů (přírodní kaučuk) a termoregulační účinky gelových kuliček v povrchu matrace.

Výška matrace 22 cm přináší optimální poměr výhodné ceny a vysoké kvality-výkonu matrace.Uvedená cena je za matraci ve stndardním potahu.

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*