Sedací souprava do U - MODENA rozkládací
Kód: 2110/CAS 2110/CAS2 2110/PRI 2110/PRI2 2110/CAS3 2110/CAS5 2110/PRI3 2110/PRI5 2110/CAS4 2110/CAS6 2110/PRI4 Zvolte variantu
Doprava zdarma
po celé ČR

Kamenné prodejny
v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou

Osobní přístup
ke každému zákazníkovi
Související produkty
Detailní popis produktu
- sedací souprava disponuje úložným prostorem a rozkladem na příležitostné spaní
- díky svým rozměrům je sedačka vhodná do větších obývacích pokojů
- pohodlí při sezení zajistí jádro sedačky z vlnitých pružin a možnost polohovat rohovou část opěráku
- vysoký opěrák zajistí stabilní podpěru pro záda
- sedačka je v levém nebo pravém provedení, roh se určuje z pozice sedícího
- možnost více variant provedení- k dispozici i varianta rohová nebo pohovka s křesly
- akční látky - primo 52(cihlová), primo 88 (světle šedá), primo 89 (tmavě šedá), primo 68 (vínová), primo 72 (světle zelená), castel 93 (tmavě šedá), castel 82 (světle šedá), castel 20 (hnědá)
- sedací soupravu lze objednat i v jiné potahové látce za příplatek 10% a 20%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy do U |
|---|---|
| Barva: | hnědá, šedá světlá, šedá tmavá, zelená |
| Velikost: | velká od 299 cm, variabilní/modulová |
| Šířka: | 314 |
| Výška: | 106 |
| Hloubka: | 227 |
| Úložný prostor: | ano |
| Rozkládání do lůžka: | ano |
| Varianta rohu: | levý, pravý |
| Počet míst k sezení: | 7 a více |
| Materiál potahu: | látka |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Hloubka sedu: | 53 cm |
| Rozměr spací plochy: | 118x197 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Orfa nábytek nabízí široký sortiment moderního nábytku pro vybavení bytu i domu. Zaměřuje se na praktické řešení, aktuální design a dostupnou cenu, díky čemuž je ideální volbou pro každodenní bydlení. V nabídce najdete sedací soupravy, postele, obývací nábytek, komody, skříně i jídelní stoly a židle. Nábytek Orfa spojuje funkčnost, jednoduchý styl a snadnou kombinovatelnost v interiéru.
| Výrobní společnost : | ORFA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Ostravská 5 735 14 Orlová-Poruba |
| E-mail : | eshop@orfa-nabytek.cz |
